Jak rezervovat

Krok
1.
Vyberte si místo odletu, automaticky se vyhledají volné letenky z Prahy, Bratislavy a Vídně. V případě, že potřebujete jíné místo odletu, klikněte na globus a zobrazí se nabídka zemí, do kterých si mužete zaregistrovat letenku. Zobrazí se Vám všechny destinace. Vyberte požadované místo odletu. Stejným způsobem pokračujete při výběru místa příletu.
Krok
2.
Zadejte požadované datum odletu a příletu. Datum příletu a odletu můžete vepsat do pole formuláře ručně nebo kliknutím na přehledný kalendář. Kliknutím na požadované datum vyberete datum "Odletu/Příletu". Zobrazí se přehledný kalendář se všemi datumy. Kliknutím na vámi požadované datum, vyberete datum "Odletu/Příletu".
Krok
3.
Vyberte typ letenky "Zpáteční/Jednosměrná".
Krok
4.
Vyberte cestující (Vás) případně i další spolucestující dle jejich věku v den odletu.
Krok
5.
Pokud necháte zatrženo "Všechny lety", zobrazí se Vám po vyhledávaní veškeré lety, které odpovídají vstupním údajům. V tomto případě se budou zobrazovat i lety, na které již nejsou volné letenky, nebo daný let už není dostupný z jiných důvodů. V případě zatržení "Jen dostupné lety", se Vám po vyhledávaní automaticky zobrazí pouze dostupné lety, tzn. že letenky by měly být k dispozici. Doporučujeme tuto variantu, ušetří Vám velmi mnoho času. Pokud chcete ještě více upřesnit vstupní údaje pro nalezení požadované letenky, klikněte na "Zobrazit rozšířené hledání".
Krok
6.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" začne systém vyhledávat let, který odpovídá vstupním údajům.
Krok
7.
Systém vyhledal lety dle vstupních údajů. Výběr letu projdete kliknutím na daný let. Důležité je, aby u Vámi vybraného letu byl u "Odletu/Příletu" symbol, který potvrzuje, že zvolený let je dostupný ve Vámi zadaných termínech. V případě, že je u daného letu jiný symbol, klikněte prosím na "Nápovědu", zobrazí se vysvětlivky všech symbolů. V tomto kroku méte možnost opět změnit interval vyhledávání. Pokud nalezený tarif odpovídá Vaší představě, klikněte na tlačítko "Pokračovat". V opačném případě doporučujeme změnu termínu "Odletu/Příletu" či intervalu vyhledávání.
Krok
8.
Systém zobrazí všechny volné lety pro Vámi zadané datumy "Odletu/Příletu". U některých letů se může objevit! Takto označené lety jsou dostupné za jinou cenu! V tomto kroku si vyberte čas "Odletu/Příletu" a klikněte na tlačítko "Pokračovat".
Krok
9. A
Systém zobrazí "Itinerář" letu. V tomto kroku si můžete zkontrolovat všechny informace týkající se Vámi vybraného letu. Klikněte na tlačítko "Pokračovat".
Krok
9. B
Vyplňte formulář s osobními údaji. V tomto kroku si můžete vybrat jakým způsobem Vám bude letenka doručena (více informací naleznete v menu "Pro cestující" a jakým způsobem můžete letenky uhradit, a kde si je můžete vyzvednout moho vyzvednout?). Doporučujeme vybrat elektronickou letenku, která má řadu výhod. Jako poslední klikněte na souhlasím s podmínkami a zaškrtněte tlačítko "Pokračovat".
Krok
10.
Systém Vám ještě jednou zobrazí kompletní "Itinerář" a informace, které jste zadali na předchozí stránce. Doporučujeme řádně si je překontrolujte! Pokud je vše v pořádku zadejte tedy způsob jak chcete letenky uhradit a stiskněte tlačítko "Rezervovat". Od tohoto okamžiku je letenka zerezervována v systému a během 60 sekund obdržíte potvrzovací email o rezervaci včetně platebních podmínek.