Proč s námi

Za letenku neplatíte ani o korunu více než u poskytovatele. Nikdy si cenu letenek na úkor klienta nenavyšujeme. Garantujeme bezkonkurenční ceny.
Díky systému rezervace online je kompletní nabídka letenek dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Prohlížet jednotlivé nabídky si můžete z pohodlí Vašeho domova a to online.
Jedině na serveru MAXI letenky naleznete největší počet letenek, jelikož jako jediní v ČR nabízíme vše na jednom místě.
Po odeslání a přijetí Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat, abychom dořešili a zodpověděli Vaše případné dotazy.
Šetříme čas svých klientů, jelikož víme, že čas je nejdražší komodita na světě. Standardní doba na vyřízení požadavku našeho klienta je 15 minut.


Na každého ze 3 poskytovatelů je vyhrazen tým pracovníků. Můžete se jich kdykoliv zeptat na jakoukoli informaci, kterou Vám rádi sdělí.
Dbáme na kvalitní servis a spokojenost našich klientů. Věříme, že věcně správné a kvalitní služby jsou klíčovým faktorem k úspěchu společnosti.
Za společností Maxi travel stojí silné finanční zázemí, které umožňuje poskytovat nadstandardní služby, které jinde nenaleznete.
Veškeré platby můžete uskutečnit nově i platební kartou. Tento platební systém je 100% bezpečný a ušetří Vám mnoho času. Současně je možné platby hradit převodem na bankovní účet.
Naším krédem je špičkový servis, který určuje tempo naší konkurenci. Zastáváme myšlenku, čím více péče, tím spokojenější klient a tím i dlouhodobá oboustranná spolupráce.